Postavíme vám váš sen

Toužíte po moderním přízemím domě?
Snad většina lidí by chtěla mít svůj vlastní dům. Pokud máte pozemek a vyřešené finance, vašemu snu už nic nestojí v cestě. My vám pomůžeme k jeho realizaci. Jsme firma, která se zabývá výstavou domů. Postavit vám můžeme dřevostavbu i zděný dům- obě varianty máme v nabídce v několika připravených projektech, ale pokud si z nich nevyberete ten pravý pro vás, rádi vám připravíme projekt na míru. Naše domy na klíč jsou vyhledávané, a mezi naše klienty patří i některé slavné osobnosti.

bungalov u vody

Jedním z velmi oblíbených domů je bungalov do L Enerdomy. Bungalovy jsou populární zejména díky tomu, že vypadají hezky a hlavně jsou přízemní, takže vás v důchodu nečeká žádné chození do schodů. Myslete na stáří již teď a vyberte si dům bez schodů. Prohlédněte si naše projekty, určitě se vám některé z nabízených projektů zalíbí. Pokud by se náhodou stalo, že vás žádný neosloví, svěřte se nám a my pro vás něco vymyslíme. Máme za sebou několik let praxe a navrhování domů pro nás není problém.

Co vás čeká?
Před stavbou domu je potřeba vyřídit stavební povolení. Víme, jak je byrokracie v našem státě složitá, a stavební řízení může být někdy velmi zdlouhavé a nepříjemné. Proto našim klientům nabízíme možnost, že všechno vyřídíme za ně. Vás čeká jen výběr domu a návrh interiéru. Zatímco vy si budete vybírat kuchyňskou linku, která jako jediná není součástí námi dodávaných domů, my budeme pracovat na tom, abyste měli svůj dům co nejrychleji připravený k nastěhování.

kreslení projektu

Určitě jste si všimli, že některé firmy mají problémy s jednáním ke klientům, či způsobují problémy na straně dodání stavby. U nás se můžete těšit pouze na fér jednání a na to, že vám včas předáme hotový dům, na který tak dlouho čekáte. Reference na našem webu mluví samy za sebe, přesvědčte se jak referencemi, tak fotografiemi.