Pěkné sklenice na rum

Pamatuji si na ty časy, kdy se moji rodiče stále jenom hádali. Abych se vám přiznala, opravdu mě to mrzelo a kolikrát jsem z toho byla velice nešťastná a smutná, že se moji rodiče hádají. Snad to nebylo kvůli mně! A nakonec to samozřejmě dopadlo tak, jak asi všichni tušíme. A jak to vždycky, tak dopadá. Protože po roce hádek a obviňování se mohli rodiče rozvedli. A byla jsem z toho nešťastná, ale co jsem mohla dělat. Postupem času jsem tohle pochopila, že jiná cesta z toho neštěstí opravdu nevedla, takže vlastně bylo opravdu příjemné a taky nutné, že se rodiče rozvedli a začali každý žít vlastní svůj život.

Stylové sklenice se mi líbí.

Máma si našla po čase přítele a otec si našel po čase taky přítelkyni. Takže to všechno nakonec dopadlo dobře a mně to připadalo skoro jako konec pěkné pohádky. A moji rodiče se rozvedli kvůli tomu, že můj otec stále pil velkém alkohol. Ne jenom pivo, ale otec měl rád velice rád rum a další tvrdý alkohol. A taky si potrpěl na tom, že musel mít všechny skleničky stylové. A taky si rum vychutnával pouze v klidu, nebylo to pro ně jenom tak obyčejné pití. A mě to někdy připadalo, že se otec v tom vyžívá. Proto taky skleničky na rum měl opravdu pěkné a udržované a měl je pěkně vystavené na poličce, aby šly vidět.

Někdo má rum moc rád.

Skleničky na rum jsem pro to od té doby neměla ráda, protože mi sklenice na rum připomínaly mého otce. Jenomže časem, jsem vzala sklenice na rum na milost. A řekla jsem si, že jsou vlastně potřeba a taky nutnost každé domácnosti, kdyby přišla nějaká návštěva. Přeci jim žádný drahý rum naliji do obyčejných skleniček na džus anebo do hrnku na kávu. Řekla jsem si, že si raději pořídím jednu malou krásnou sadu sklenic na rum, aby se neřeklo. A občas za mnou přijde taky můj otec, takže mu rum naliji. To ho vždycky potěší, když mu naliji rum do pěkný skleniček. Navíc když to tak vezmu, mě by se taky nelíbilo, kdyby mi někde na diskotéce anebo v baru nalili třeba víno nebo rum do obyčejných sklenic. Nelíbilo by se mi to, takže jsem ráda, že existují taky designové určené skleničky na rum sklenenyshop.cz anebo na další alkohol.