Můj vlastní názor na politiku

Zítra se bude konat první kolo voleb na prezidenta České republiky. Poslední dobou jsem dost překvapena z Babišových oblíbenců a tím, jak se lidé nechají jednoduše oklamat. Žijeme ve svobodné zemi, ve svobodném státu, takže je to každého věc, ale já osobně chci žít ve státě, kde nebudou vládnout komunisté, proto jediní kandidáti, kteří u mě připadají v úvahu jsou – Hilšer, Nerudová, Pavel Fischer a Petr Pavel. Nechci tady nikoho, kdo se přiklání k levicové straně a ani nikoho jako je například Okamura, který chce vystupovat z EU a z NATA. Na Ukrajině je válka, je naprosto zrůdné a mně se vždycky obrací žaludek, když někde vidím, kolik lidí tomu nevěří a kolik lidí prosazuje proruské názory.

noviny

Na Ukrajině je skutečně válka, opravdová! A mít tu prezidenta jako je například pan Bašta, který by se na stranu SPD jistě přiklonil pro mě naprosto nepřichází v úvahu, protože je mi jasné, že jeho slova typu:,, Jediné co chci je aby se Ukrajina a Rusko společně domluvili na světovém míru“ jsou zcela zcestná a nikdy se nemůžou plně realizovat. Chci tu někoho, kdo bude Ukrajině pomáhat a nebude proti tomu skandovat a popírat to. A také nebude chtít vystupovat z NATA a EU, a tudíž nás vystavovat riziku, že by Rusko poté napadlo i nás.

Pražský hrad

Proto já budu volit sice kandidáta o kterém se říká, že nemá téměř šanci, ale protože se považuji za vlastence a velkého milovníka pana Havla, budu volit toho, který s ním úzce spolupracoval, a to pana Pavla Fischera. Má spoustu zkušeností v politice a věřím tomu, že by se snažil udělat všechno pro to, abychom nebyli náhodou zase okupování Ruskem. Já vím, že v Rusku nejsou jen komunisté, ale nechci žít ve státě, kde se bude kór ještě v dnešní době, kdy je na Ukrajině válka, s Ruskem jakkoli spolupracovat, nebo obchodovat, a to samé platí i ohledně komunistů, nechci tady komunismus už nikdy!