Kočárek pod 10 tisíc

Hledání kočárku nebývá oblíbená činnost. Je to hlavně proto, že trh je jimi doslova přesycený a vy jich najdete tolik, které by se vám líbily. Jenže na jednom vám nevyhovuje výška, na druhém kolečka a třetí je moc drahý. Existují ale kočárky, které vám nabídnou kompromis v podobě přijatelných vlastností a příjemné ceny. Jedním z výrobců, kteří chtějí na trh dodávat kvalitní kočárky za dobrou cenu, je Riko. Velmi rychle se stal oblíbeným výrobcem kočárků, protože jeho skvělé výrobky můžete mít už za méně než 10 tisíc korun, což je cena téměř neuvěřitelná za to všechno, co vám tento výrobce může nabídnout.

procházka s kočárkem

Mezi nejoblíbenější modely se řadí Riko basic pastel. Je to trojkombinace, která vás dostane

  • Prostornou korbou
  • Lehkým podvozkem
  • Krásným designem
  • Možnost připevnění sportovní verze po i proti směru jízdy

Edice Pastel má velmi povedený design – pastelové barvy v kombinaci s tmavší stříškou vypadají velmi hezky a rozhodně zaujmou. K dostání jsou v neutrálních tónech, a také v barvách pro kluky i holky. Co se týče designu, tento kočárek rozhodně nijak nezaostává za dražšími výrobci.

děti v kočárcích

Po technické stránce jde o kočárek, který má rodičům a dětem nabídnout bezpečí a potřebný komfort. Právě ten je velmi důležitý hlavně pro děti, protože v kočárku tráví mnoho času. Dobré vlastnosti kočárku jsou důležité i pro rodiče, protože kočárek by se měl snadno ovládat a měl by mít lehčí konstrukci, kterou zvládnou poskládat a rozložit i drobné ženy.

Riko všechny tyto požadavky splňuje. Právem se stal kočárkem, který potkáte na ulici velmi často. Rozhodně je co chválit, a pokud se podíváte na cenu, je až neuvěřitelně nízká. Nemusíte se bát o bezpečnost, samozřejmostí je, že výrobce splňuje všechny normy a požadavky na bezpečnost. Přijďte si jej vyzkoušet a budete velmi mile překvapeni tím, co se dá za méně než 10 tisíc korun sehnat.