Zbavte se sousedů raz dva!

Ne všichni lidé jsou super, někteří hold nemají takovou povahu, která by nám sedla. Nemusíme totiž vždy potkat člověka, který nám jako osoba sedí, to je logické, protože my sami jsme všichni úplně jiní a také se chováme úplně jinak ke každému konkrétnímu člověku. Jinak se všichni chováme k rodině, jinak se chováme k přátelům, a hlavně se všichni úplně rozdílně chováme k lidem, které neznáme. Je to tak, nebudeme si nic nalhávat a nalejme si čistého vína. Potkat člověka, který nám sedí a se kterým si rozumíme je poněkud náročné, navíc se ten člověk třeba chová k neznámým lidem úplně jinak než k lidem, které už zná dlouho, proto se moc nemůžeme opírat o toto jeho chování.

otravný soused

Pokud nám nesedí ani poté a chová se zle, měli bychom si dvakrát rozmyslet, jestli s ním chceme i nadále trávit čas, nebo jestli toho raději nenecháme a nenecháme někoho, aby nám kazil náladu a bral nám čas. Vždy je lepší si lidi kolem nás utřídit podle toho, kdo je pro nás důležitý a kdo ne. Pak je mnohem jednodušší se rozhodnout, které lidi ze svého života „vyhodit“ nebo nechat.

betonový plot

No a pokud se člověk někam přestěhuje, otázka, která napadne každého, kdo se stěhuje vedle někoho je ta, jací budou asi sousedé. Někteří lidé chytnou bezva sousedy, ze kterých se dokonce stanou kamarádi a tráví spolu mnohem času a jsou ve výsledku vlastně rádi, že jsou sousedé. Tito lidé spolu pořádají třeba grilovačky a podobné akce a rádi se pozvou na oběd. Většinou jsou to ale sousedé ve stejném věku, nebo je alespoň spojuje věk jejich dětí. Někteří lidé ale takové štěstí nemají a narazí na sousedy, kteří schválně špehují, co se kde šustne a sice se baví a pozdraví, ale jde poznat, že jsou falešní a že všechno myslí jen tak s výsměchem. Proti takovým lidem pomůže jen betonový plot. Není to těžké, stojí to sice peníze, ale s montáží betonového plotu všechno hravě zvládnete a jednou provždy se zbavíte otravných sousedů.