Váš druhý domov v Chorvatsku

Velice moderní záležitostí se v poslední době stalo chalupaření a chataření, především a hlavně kvůli koronavirové epidemii. Snad už nás ale nic tak hrozného jako byly lockdowny nečeká, proto se v cestování už nemusíme tolik omezovat, už víme, jak na tuto zákeřnou nemoc a už byly vyvinuty účinné vakcíny. Takže my můžeme bezstarostně expandovat. Tedy co se cestování týče.

croatia

Napadlo vás někdy, že byste si takovou chatu nebo chalupu mohli pořídit i za hranicemi naší země? A měli byste tak kam jezdit na dovolenou, případně byste toto místo mohli nabízet široké rodině nebo i přátelům z nejbližšího okolí. Nebo nějakým známým už za úplatu. Tak by vám taková chata mohla dále vydělávat a vy byste mohli mít něco, co po vás zbyde vašim dětem a pak jejich dětem. Oblíbeným letoviskem pro Čechy se v posledních letech stalo Chorvatsko. A i tam můžete spolehlivě koupit něco takového a jezdit tam na dovolenou.

hrvatska

Podívejte se na nabídku Chorvatsko nemovitosti na prodej https://www.najadranu.cz/prodej/. Jedná se tedy v tomto případě o nabídku apartmánových bytů, které se skládají z dvou ložnic, obývacího pokoje s kuchyní, předsíně, koupelny a terasy, ze které je výhled na moře. Tento apartmánový komplex se nachází v městečku Žaborič, které je asi 5 kilometrů vzdálené od města Šibenik. Je to turisticky oblíbené letovisko, jsou zde krásné oblázkové pláže a z letiště v Zadaru sem můžete dojet už za 45 minut, pokud nebudete preferovat dopravu autem. Krásný byt u moře – byl to vždycky váš sen? Nyní si ho můžete splnit, volné byty ještě jsou. Navíc vám to bude vydělávat, takže si nemusíte dělat starosti, jak byste ho využili. Prodejci se navíc mohou o byt starat , pokud například přes zimu sem nebudete moci dojíždět tak často, jak by to bylo nutné. Byteček nedaleko žaboričského malého přístavu, to je sen snad každého.