Super práce

Znáte firmu Hro Technology? Já jsem ji neznala ještě do té doby, než přítel tam začal pracovat. A ze začátku jsem absolutně netušila, co tohle znamená. Taky jsem nevěděla, proč přítel opustil v práci v obchodě, kde byl skladník a šel pracovat do firmy Hro Technology. A potom jsem se dozvěděla, že jeho táta tam dělá vedoucího. Byla jsem docela hodně překvapená, protože tuto informaci jsem nedostala. A navíc taky nechápu, proč mi přítel neřekl, že jeho táta tam dělá na nějaké vyšší pozici a že půjde pracovat tam. A nakonec z přítele vylezlo, že měl dilema, protože nevěděl, jestli zůstat v obchodě anebo jít pracovat do firmy Hro Technology.

Přítel si v Hro Technology vydělá pěkné peníze.

Já vím, že tohle je pouze jeho věc a že já rozhodovat za něj nemůžu. Alespoň jsem to ale mohla vědět, třeba bych mu pouze přispěla svým návrhem anebo doporučením. Nicméně jsem se ale později dozvěděla, že přítel chce do firmy Hro Technology jenom kvůli tomu, že tam pracuje jeho otec na vyšší pozici. A taky, že firma Hro Technology se zajímá o techniku a technické stroje, které ho baví. Byla jsem ráda, že přítel má konečně práci, která ho baví. Nicméně taky řekl, že kdybychom potřebovali třeba opravit zahradu anebo nějaký zahradní stroj nebo s něčím pomoct, tak Hro Technology firma nám samozřejmě pomůže.

Firma má dobrou obchodní strategii.

Byla jsem ráda, protože přítele řekl, že taky na tyto služby můžeme mít taky velikou slevu. A kdo by to mohla odolat? Navíc mi přítel taky pověděl, že pokud bych chtěla, mohla bych do této firmy taky dělat uklízečku nebo skladnici. Víte, zatím mám jen špatně placenou brigádu, takže si myslím, že samozřejmě využiji nabídky a půjdu pracovat za přítelem, protože firma se mi líbí a měli bychom s přítelem třeba k sobě blíže. A tak mi to nedalo a šla jsem se do této firmy Hro Technology podívat, abych se přesvědčila, že je to tak skvělá firma, jak mi to přítel popisuje.