Půjčka narychlo

Většina z nás nemá s takovou částkou problém. A pro někoho je to třeba jmění a má tak na stravu na dva dny. Ale ano, jsou takoví lidé. Za tu stokorunu si koupí dva bochníky chleba a mají na dva dny vystaráno. Jistě namítnete, že ti lidé, které myslím, by spíše tu stovku dali za alkohol. A já musím připustit, že asi máte pravdu. Ale o to nejde. Já chtěl jen ukázat, co to vlastně taková stokoruna vlastně je. NU a my si nyní představíme, že jich je více. Dohromady třeba tisíc korun. Je to moc? Pro někoho je tohle již majetek a druhý to považuje za směšný peníz.

vějíř bankovek

A co tak deset tisíc. Sto tisíc. A pět krát sto tisíc. To už jsou opravdu hodně velké peníze a domnívám se, že ne každý je má volně pohozené v šupleti. Nu a nyní si představme situaci, že jsou peníze potřeba. To je jedno na co. Třeba na auto, nebo na docela malinkatou zahrádku. Vám je jasné, že bez půjčky to nepůjde a ta se rozhodnete si takovou věc vyřídit, Vždyť co na tom může být zapeklitého. Zítra se hodíte do kravaty a zajdete do místní pobočky některé z bank. Projdete slavobránou a již sedíte v křesle s doutníkem a kávičkou, kteréžto propriety vám byly laskavě poskytnuty.

páka o peníze

Nad zdvořilými dotazy, zda se ráčíte zdržet na oběd, a zda nechcete slečnu, než vám úředník napěchuje kufr penězi jen mávnete blahosklonně rukou. Pak za potlesku ostatních převezmete kufr s bankovkami a jdete domů. Tak nějak takto to asi bude vyhlížet, říkáte si. A máte pravdu. Ne tedy úplně ve vše, ale v to, že přijdete na pobočku banky. Nu, tady končí váš sen, protože realita bude kapánek jiná. Za prvé musíte zaplatit za podání žádosti. Pak přinést spoustu potvrzení, hlavně to o příjmu. A jste nahraní. Protože ten neodpovídá jejích představě. Nezoufejte, je zde ještě něco, co se nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů. Na tomto odkaze si vyřídíte vše bleskem a bez formalit.