Převoz cementu

Když jsem pracovala ve skladu, kde byly barvy a omítky a různé takové věci na stavbu, tak jsem tedy docela šťastná. A to hlavně z toho důvodu, že v té práci se mnou pracovala taky moje kamarádka, a navíc taky v práci byla velká zábava. Moje kamarádka pracovala hlavně s přepravními vozíky. Ona taky přepravovala takové ty těžké cementy anebo sádry, které potom musela přemisťovat na různé palety. Takže si myslím, že přepravní vozík je na tuto možnost opravdu nejlepší. Vážně nevím, jak by kamarádka těžké věci přepravovala, kdyby neměla vůbec žádný přepravní vozík je k dispozici. Musela by jistě to přenechat mužům, kteří mají více síly.

Vozíků je mnoho druhů.

Od toho tady muži jsou, aby nám ženám pomáhali. Jenomže oni zrovna v této práci žádní muži nebyli. Nevím proč, ale v takovéto práci, jakou jsem dělala já a moje nejlepší kamarádka, nebyli žádní muži a vůbec jsme nevěděly proč. Jsou to spíše věci na stavbu, takže by se v tom i muži lépe vyznali. Ale zase na obhajobu nás žen musím říct, že už jsme s kamarádkou v té práci hodně dlouho, tak se taky už vyznáme ve všem zboží. A vím, jak třeba namíchat správně maltu. Takže se nemusíte bát, že i když potkáte v práci ženy, které pracují s přepravním vozíkem a vozí těžké věci, jako například cement nebo sádru, tak se nebojte, že se v tom vůbec žádná žena nevyzná.

Vozíky se hodí na všechno.

My s kamarádkou už v té firmě pracujeme dva roky a musím říct, že máme tolik nových zkušeností a znalostí, že bychom si asi mohli otevřít už vlastní firmu. A jenom nezapomeňme, že přepravní vozík na takové těžké věci musí být opravdu kvalitní a téměř nerozbitný, protože kdyby se vozík rozbil, hrozí taky velké riziko úrazu. Nebo si to nemyslíte? Vemte si, že byste převáželi sádru. A zrovna několik pytlů se sádrou. A potom by se něco zvrtlo a celý náklad by vám spadl na nohu. Ani nechci znát důsledky. A pokud tedy i tak uvažujete o nákupu třeba vlastního přepravního vozíku, tak se podívejte na stránky schoellerallibert.cz.