Mandle jsou skvělé i v pití

Skvělý alkohol z ořechů
Znáte mandlový likér? Pokud jste se někdy dívali do regálů s alkoholem, nejspíš jste ho tam nenašli. Není příliš rozšířený, ale rozhodně stojí za to, abyste ho vyzkoušeli. Jeho chuť je jemná, ale zároveň výrazná. Je vyroben z mandlí té nejvyšší kvality. Představte si mandle spojené s kvalitním alkoholem. V současné době u nás najdete několik druhů tohoto lahodného mandlového alkoholu, který má https://www.kosmas.cz/knihy/146303/zen-v-beznem-zivote/ dokonalou chuť. Zkuste ji.

loupané mandle

Mandlovku máme v několika provedeních. Máme čistou mandlovci s obsahem alkoholu od 25 %, a najdete ji u nás i s příměsemi a různými příchutěmi. Za zmínku určitě stojí varianta s višněmi, která si získala srdce a chuťové pohárky mnoha zákazníků. Likér chutná sám o sobě velmi dobře, ale můžete jej použít i k přípravě jídel. Pro svou chuť jej můžete použít například při přípravě tiramisu nebo k polití moučníku. Se zmrzlinou chutná božsky.

Máme limitky
Co bychom byli za obchod s alkoholem, kdybychom měli jen obyčejný alkohol. Proto dbáme na to, abychom kromě klasických lahví měli i limitované edice, které jsou vyráběny jen v několika kusech. Limitky poznáte snadno – mají jinou lahev a hlavně jiný obsah. Obsah bývá o hodně lepší než v klasické lahvi. Zkuste si vychutnat poctivou mandlovku z kvalitních mandlí, které pochází z mandlových sadů v Hustopečích. Ty jsou proslulé luxusními mandlemi, a právě proto je používáme k výrobě tohoto likéru.

strom mandloň

Vyvážená chuť
Základem dobrého likéru je jeho vyvážená chuť. Likéry z mandlí chutnají po mandlích, ale zkrátka tak akorát. Při pití některé z nich se přenesete právě do mandlového sadu. Vyzkoušejte neobvyklé spojení alkoholu a mandlí, které nenajdete v běžném obchodě. Mandlový likér je speciální, a proto rychle mizí. Kromě mandlového likéru máme i další alkohol, ať už běžný nebo limitované edice, které mohou sloužit jako netradiční investice.