Jak se obléct na festival?

Festivalů je mnoho. Některé jsou i vícedenní, některé jsou pro lidi, kteří mají rádi danou kapelu, některé jsou pro lidi, kteří zastávají danou skupinu lidí, jsou doprovázeny různými průvody a podobně, některé jsou pro milovníky jídla, zkrátka festivalů je mnoho a je také mnoho témat, o kterých festivaly mohou být. Každý si tak vybere to, co má rád. Pokud někdo něco nemá rád, na festival jednoduše nejde. Takhle to funguje. Každý si ale může jít na přesně takový festival, jaký mu vyhovuje.

festival

Pokud jsou festivaly vícedenní, je možnost si zakoupit vstupenku na více dní a přespat na prostranství, které je určeno právě k přespávání lidí, kteří na festivalu zůstávají více dní. Lidé si ale mohou zaplatit jen vstup na jeden den a nespí tam. Někomu vyhovuje tam přespat, pokud je například z velké dálky, ale je to poněkud náročné a navíc ne všem vyhovuje přespávat na veřejném prostranství. Každý je ale jiný a to, co vyhovuje někomu nemusí nutně vyhovovat druhému. Jak se na takový festival obléct, když tam třeba spíte, co si s sebou přibalit?

Samozřejmě záleží, jaký festival to je. Pokud se jedná o rockový festival, jistě na něj nepůjdeme v růžových šatech jako princezny. Ovšem bereme v potaz, že se jedná o festival, který není ničím speciální. Myslíme tím festival, který je určen pro všechny, jedná se tedy například o hudební festival a podobně a hrajou na něm normální kapely.

festival

Festivaly jsou od toho, abychom se chovali a oblékli netypicky. Abychom si na sebe vzali něco, co nám nepřijde všední a abychom se trochu odvázali. Pokud tedy můžete, oblečte si něco crazy, něco šíleného. Použijte barvy, protože to je dost samo o sobě crazy. Použijte třpytky na tělo, na obličej, použijte zvláštní líčení, řasy, výrazný makeup. Oblečení co nejvíc crazy, klidně i něco odhalte. Festival je čas, kdy se nemusíte bát si na sebe vzít něco víc crazy, to si pamatujte!