Jak moc záleží na dekoru posuvných dveří vestavěných skříní

Máte rádi přírodní motivy, které se objevují na fototapetách? Někteří lidé této vášni doslova propadli a pořizují si fototapety do obývacího pokoje http://www.zpokojedopokoje.cz/ či do ložnice, aby je inspirovaly v rozjímání a odpočinku. Výhodou tohoto řešení je zejména naladění se na prostředí, které je na tapetě vytištěno, příroda je totiž dodavatelem energie a tam se také cítíme nejlépe. Velmi markantní je to zejména pro obyvatele velkých měst, kteří žijí mnoho hodin uzavřeni v panelových bytech, a jakmile opustí město např. při odjezdu na dovolenou, vnímají nebývalý příval energie z okolního prostředí.

košile ve skříni

Energii můžeme čerpat i pohledem na posuvné dveře vestavěných skříní na míru. Tyto výrobky si získaly početnou klientelu i tím, že je možné opatřit posuvné dveře potiskem s přírodními motivy. Může jít o malbu, ale častěji jde o fotografii např. ve fotogalerii na stránce 8 https://www.sten-skrine.cz/fotogalerie?page=8. A jak si jistě domyslíte, fotografií s přírodním motivem může být nekonečně mnoho.

oblečení na ramínkách

Přírodní scenérie – velká plocha posuvných dveří se přímo nabízí k prezentaci krajiny, která nás oslovuje. Nejčastěji jde o horská panoramata, louky, jezera, řeky, moře a oceány a také zalesněnou krajinu. Přírodní motiv může evokovat slunečné počasí nebo zataženou oblohu, může jít o období letní i zimní, podzimní i jarní, anebo o subtropické a tropické oblasti, kde se roční období prakticky nestřídají.

Ovoce – velmi oblíbeným a častým řešením vzhledu posuvných dveří je motiv ovoce. Obvykle jde o plody exotické, ale výjimkou nejsou ani jablky, švestky, meruňky, hrušky, borůvky či maliny. Ovoce přináší do obytného prostoru svěžest, čistotu a vyvolává v podvědomí vzpomínky na typické vůně, které jsou nezaměnitelné.

Slunce – zapadající či vycházející Slunce je vděčným tématem pro mnoho fotografů a pro některé z nás je Slunce zdrojem energie mnohem silnějším, než z přírodních scenérií. Na posuvných dveřích bude výrazně dominovat.