Dekorace mužů

Pokud jste muž, tak jistě dáváte přednost třeba nějakým dekoracím, které mají mužský význam a zobrazují mužskou sílu a ego. Asi si muž nebude pěstovat kaktusy nebo umělé květiny do ložnice, že? Myslím, že někdy je to dobré a někdy špatné. Protože kolikrát si říkám, že muži se schovávají za silná auta anebo drahé silné věci. Jenom proto, aby si zvýšili své ego. Anebo dvě na to nevěříte? Kolikrát mi kamarádka říká, že ji její partner štve tím, že si stále kupuje vysoké boty na platformě, aby působil vysoký. On je totiž malý, Je o 1asi deset centimetrů menší než jeho přítelkyně, takže se snaží výškově dorovnat botami na platformě. Jenomže kamarádce se to vůbec nelíbí, protože si připadá, že je to velmi hloupé a trapné. Jenomže její přítel si to nedokáže rozmluvit a stále kupuje vysoké boty. To můj bratr zase sbírá kované meče.

Velmi zajímavý pěkný meč.

Absolutně nevím, jak k tomu přišel. Ale jednoho dne přišel s tím, že si sehnal kovaný meč. Chvíli jsme na to s mámou koukaly a nevěděly jsme, kde to bratr vzal a jestli si z nás nedělá srandu, že má kovaný meč od někoho půjčený. A bohužel to tak nebylo. Ale abych se přiznala, měla jsem docela strach být v jednom domě s nějakým ostrým mečem. I když ten kovaný meč nebyl tak ostrý, jak jsem si myslela, tak stejně to byl velmi nepříjemný pocit.

Zdají se mi dost sexy.

Naštěstí po čtyřech letech se bratr odstěhoval k přítelkyni do bytu, takže si kovaný meč vzal s sebou, a vystavil si ho na chodbě, kde kovaný meč vítá všechny hosty. Nevím, možná je to takové morbidní, ale mně se to nelíbí. Tak ale a každý má jiný vkus. A já vkus nikomu rozhodně nevymlouvám a ani mu můj vkus jistě nenutím. To mě se zase líbí panenky. Moc ráda sbírám panenky, takové malé a doma jich mám už asi třicet. Moc velká sběratelka ale nejsem, přítel by mě asi hnal. A co bratr? Tak ten si pořídil už třetí kovaný meč.