Chcete v zimě zamířit na hory? Užijte si lyžování a zimní radovánky tam, kde je pořád dostatek sněhu!

Zima se blíží a je tak na čase zapřemýšlet nad zimní dovolenou. Jezdíte rádi na hory? Chcete lyžovat nebo si jen užívat krásy zimních hor? Kam vyrazit?

Chcete v zimě zamířit na hory? Užijte si lyžování a zimní radovánky tam, kde je pořád dostatek sněhu!

V našich podmínkách nikdy nevíme, zda na horách bude dostatek sněhu nebo zda budou optimální podmínky pro lyžování a ostatní zimní sporty. Řada lidí také raději vyráží do zahraničí, zejména do Alp, kde je vždy jistota toho, že sníh i podmínky budou, navíc sjezdovky jsou tam dlouhé a zajímavé. Ale i u nás v České republice jsou místa, která se dají označit za ráj lyžařů a všech milovníků zimních sportů. Ještě nevíte, kam letos vyrazíte? Zkuste třeba ski areál na Bukové hoře v Orlických horách.

sníh na sjezdovce

Moderní areál, který se rovná nejlepším lyžařským střediskům

I u nás si můžete zalyžovat světově a na úrovni, velmi moderním ski areálem je nový a svými službami velmi obsáhlý ráj všech lyžařů Červená voda. Nachází se v Orlických horách na Bukové hoře v Čenkovicích. Lákadlem pro milovníky zimních sportů jsou zde zejména dlouhé a vždy perfektně upravené trasy, ale i ostatní služby, které ski areál poskytuje. Vyžití v zimním období zde najdou rodiny s dětmi, ale i jednotlivci, kteří jsou zdatnými lyžaři a očekávají už něco více. Konkurence nemá šanci, ski areál Červená voda se totiž může rovnat i takovému skvostu, jako jsou třeba Alpy. A pokud chcete ještě něco více, tady to taky dostanete. Pravidelně se zde pořádá večerní lyžování, sjezdovky jsou totiž dobře osvětleny.

V místě, kde ski areál leží, jsou navíc jedny z nejlepších klimatických podmínek, toto místo je tak po celou sezonu hojně navštěvováno a vyhledáváno, je zde totiž vždy téměř stoprocentní jistota, že podmínky pro lyžování budou ideální. Nedostatkem sněhu tu v zimě netrpí.

dovolená na horách

Kde se ubytovat

Ubytování Červená voda je komfortní a každý si jistě z nabídek vybere. Ubytovat se v okolí ski areálu můžete v nejrůznějších penzionech či hotelích, ale pro náročnější návštěvníky je zde i možnost ubytování přímo u sjezdovky. Díky tomu můžete mít krásný apartmán pro celou rodinu v blízkosti sjezdovky, s nádherným výhledem do okolí. To zcela jistě ještě více zpříjemní vaši zimní dovolenou. Navíc budete mít zde všechno po ruce.

Užijte si zimní dovolenou na místě, na které se jistě budete chtít vrátit.