Buďte za královnu


Jít na ples je ideální příležitost jak si užít chvilku zábavy a přitom vypadat jako ze žurnálu. Většina lidí totiž přes rok společenský oděv nenosí a plesová sezona je ideální příležitost jak si užit že vypadáte jinak. Zatímco mužům je většinou jedno co mají na sobě a mají jeden oblek s pár košil, ženy chtějí nejlépe obléknout na každý ples něco jiného. U žen se oblečení posuzuje jinak a celá řada z nich považuje nošení stejného oblečení ta módní trapas. Proto je ideální mít na každý ples jiný oděv. Co tedy na sebe?

Dnes jsou velice populární overaly, které se dají sehnat i ve společenském provedení. Bohužel vzhledem k jejich střihu je to oblečení na ples často nevhodné protože jde o jeden kus, se kterým se na WC špatně manipuluje, a proto si příliš velkou fanouškovskou základnu nezískal.

fialové šaty

Daleko praktičtější je sukně a halenka ve společenském provedení. Existuje jich celá řada, a ženy které nemají rády šaty volí většinou právě tento typ oblečení.

Nejčastěji se ale setkáme s tím že ženy na ples nosí společenské večerní šaty. Ty jsou k dostání v opravdu obrovském množství provedení. Naše půjčovna společenských šatů v Praze vám nabízí to nejlepší ze společenské módy. Můžete si vybrat více typů, délek i materiálů. Vypůjčte si model který vás zaujme a můžete okouzlit své okolí v krásných šatech, které na jiné ženě určitě nepotkáte.

barevné šaty

Co se týče doplňků, ženy ke společenskému oděvu nosí především boty na podpatku. Do ruky se hodí kabelka ve stylu psaníčka. Je vhodné sladit barevné provedení doplňků s šaty, ale není dobré mít všechno v jedné barvě. Chce to si s barvami trošku pohrát aby výsledek vypadal dobře. Nezapomínejte ani na úpravu vlasů a na kvalitní make-up, který vydrží celou noc. Užijte si plesovou sezonu jako nikdy v životě díky jedinečným společenským šatům, ve kterých si budete užívat obdivné pohledy.